Ergonomia pozwala projektować wszelkie przedmioty służące człowiekowi do pracy w taki sposób, by były one jak najlepiej przystosowane do jego możliwości psychofizycznych. W przypadku długotrwałej pracy przy biurku lub komputerze niezbędny jest ergonomiczny fotel. Osoba, która siedzi na nieprawidłowo wyprofilowanym fotelu, ma podczas pracy zaokrąglone plecy, przez co zwiększa obciążenie na odcinek lędźwiowy i szyjny kręgosłupa, co z kolei może prowadzić do bólu lub innych dolegliwości.

Przy wyborze fotela biurowego powinniśmy kierować się przede wszystkim ergonomią i komfortem, jaki ten mebel użytkowy jest w stanie nam zapewnić. W zależności od wykonywanej pracy musimy zwrócić uwagę na kilka jego istotnych cech i elementów, którymi będziemy kierować się, podejmując decyzję o wyborze konkretnego modelu fotela:

Współcześnie bardzo dużą popularnością cieszą się kuchnie otwarte na salon. Część kuchenna oddzielona jest od salonu jedynie wyspą lub półwyspem kuchennym, przy których najwygodniej siedzi się na tzw. hokerach, czyli stołkach barowych. Sprawdźmy, na co zwrócić uwagę przed ich zakupem.

Witamy na naszym blogu. Stworzyliśmy go po to, żeby zaprezentować i  przybliżyć ofertę naszej firmy. Będziemy tu cyklicznie publikować artykuły ptrzedstawiające oferowane przez nas produkty oraz świadczone usługi. Gorąco zachęcamy do jego regularnego śledzenia!