O FIRMIE

Informacje o Sitplus

Zespół firmy Sitplus tworzą specjaliści, którzy poprzez pracę realizują swoją pasję, tworząc unikatowe, najwyższej jakości meble zgodne z obowiązującymi światowymi trendami w zakresie wyposażenia wnętrz.

Jako producent i importer foteli biurowych i stelaży do biurek działamy na rynku od kilku lat. Zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnych i ergonomicznych rozwiązań znajdujących zastosowanie zarówno we wnętrzach biurowych, przestrzeniach komercyjnych, jak i domach oraz mieszkaniach prywatnych. W naszej ofercie każdy klient znajdzie funkcjonalne produkty o unikalnym wzornictwie i rozległych walorach użytkowych.

W kwestii jakości nigdy nie idziemy na kompromis. Dynamicznie reagujemy także na zmieniające się na rynku meblarskim trendy, poszerzając dostępną ofertę produktową. Jednocześnie dbamy o utrzymanie konkurencyjnych cen na posiadane w ofercie produkty. Dzięki temu dajemy możliwość wyposażenia przestrzeni w nowoczesne meble bez ponoszenia znacznych kosztów finansowych. Nie trzeba dodawać, że klienci bardzo doceniają takie podejście.

Chcesz bliżej poznać nasze produkty? A może potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich mebli do swojego domu lub firmy? Chętnie Ci pomożemy! Skontaktuj się z nami! Zapraszamy!